Młodzi "górnicy" grają

W sobotę pierwszą połowę meczu Walki Zabrze z Chrobrym Głogów oglądali z trybun właściciel, trener i prezes Górnika Zabrze, czyli Marek Koźmiński, Waldemar Fornalik i Zbigniew Koźmiński. Nie zobaczyli oni jednak bramki zdobytej przez Marcina Kocura, gdyż spieszyli się na zbiórkę swojego zespołu, który grał tego samego dnia z Polkowicami.
Marcin Kocur zaskoczył obronę i bramkarza Chrobrego, mierzonym strzałem w długi róg. - Szkoda, że trener Górnika opuścił w przerwie trybuny stadionu Walki - żałował Marcin Kocur. - Nie widział bowiem mojego strzału z 58 minuty. Dawid Sala przeprowadził akcję prawym skrzydłem i zagrał do mnie, a ja huknąłem z 18 metrów. Gdyby piłka leciała 10 cm niżej, wpadłaby w samo okienko.
Strzał był kapitalny, a trener Waldemar Fornalik śledzący rozwój Marcina Kocura i innych wypożyczonych z Górnika do Walki piłkarzy już o nim wie. Z wypożyczonych z Górnika piłkarzy oprócz Kocura w Walce zagrali także: Dawid Sala i Krystian Odrobiński, a także Przemysław Gałecki, który był bliski przejścia do Górnika, ale ostatecznie pozostał Walce.

źródło: Dziennik Zachodni/własne
autor: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]