Koźmiński: Nie oczekujemy dobrych rezultatów już teraz

Powoli zbliżamy się do półmetka rundy wiosennej. "Przegląd Sportowy" porównał, ile średnio punktów na mecz zdobywają ligowcy wiosną, w stosunku do wyników uzyskanych jesienią.
W klasyfikacji "PS" sytuacja Górnika Zabrze nie wygląda najlepiej (0,83 na mecz przy 1,54 punktów jesienią). Jednak menedżer zabrzan, Marek Koźmiński zachowuje spokój. 
- Sześć meczów to bardzo mało. Takie wyliczenia mają sens przy większej liczbie spotkań - zaznacza "Koza". - Zdobyliśmy w tej rundzie pięć punktów. Nie ma się szczycić, ale nie ma też czym załamywać. Tak naprawdę, to na razie zagraliśmy tylko dwa słabe mecze: z Polkowicami i Wisłą Kraków. Nastawiamy się na pracę długofalową, więc nie oczekujemy dobrych rezultatów już teraz - kończy Koźmiński.
Na podstawie: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]