Koźmiński podgląda piłkarzy Lecha Zielona Góra

Trener trzecioligowego Lecha Zielona Góra Marek Czerniawski szuka sposobów, aby jak najskuteczniej zmotywować swoich zawodników do lepszej gry na boisku. W każdym meczu muszą dawać z siebie wszystko, by zasłużyć na wspaniałą nagrodę.
- Zawodnicy wiedzą o tym i muszę powiedzieć, że dla niektórych to jest motywacja, a dla niektórych powodem spięcia, troszeczkę słabszej gry. Ale jest to dobre, dlatego, że zawodnicy muszą być przygotowani na stresy, na presję, na te różne rzeczy, które czkają ich w dorosłym futbolu. Myślę, że to wszystko jest z korzyścią dla nich - mówi trener.  Czym lub kim jest tajemniczy motywator? Okazuje się, że jest nim człowiek, który może spełnić marzenia niektórych piłkarzy o grze w wyższej lidze. - Podpisaliśmy umowę o współpracy, więc pan Marek Koźmiński będąc mocno zainteresowany tą współpracą, stara się być na każdym meczu i podgląda zawodników pod kątem gry w Górniku Zabrze - dodaje szkoleniowiec. Nie była to pierwsza wizyta Marka Koźmińskiego na meczu zielonogórzan. Pozostaje pytanie komu tak uważnie się przygląda? Nazwiska padają, ale myślę że jest za wcześnie, by coś mówić, dlatego, że jesteśmy na półmetku rundy rewanżowej i przed nami jest jeszcze trochę spotkań, które odpowiedzą na pytanie czy są już zawodnicy gotowi do podjęcia walki o grę w ekstraklasie - kończy Marek Czerniawski.

źródło: sport.zgora.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]