Forum
 

Makriew "cianiasem" według Interia.pl

Dimitar Makriew, napastnik Górnika, był jednym z pierwszych piłkarzy, których do Zabrza sprowadzał na jesieni nowy właściciel klubu Marek Koźmiński. Na Roosevelta Bułgar trafił z Interu Mediolan. Włosi wypożyczyli wysokiego napastnika i płacą mu pensję, by ograł się w słabszej lidze, a potem ewentualnie wrócił na San Siro i został gwiazdą "nerazzurri", tak np. Brazylijczyk Adriano. To jednak bardzo mało prawdopodobne. Makriew ma bowiem duże problemy z dobrym wykonywaniem swojego zawodu, nie tylko strzelaniem bramek, ale także prostym kopnięciem piłki i raczej nic oraz nikt nie jest w stanie tego zmienić. Nawet nowy trener zabrzan Werner Liczka.
W meczu przeciwko Wiśle Płock Makriew nabawił się kontuzji w 24. minucie i musiał zejść z boiska. To dobra wiadomość dla Górnika, który w tej rundzie zdobył dopiero trzy gole. Teraz może będzie ich więcej, już bez Bułgara w składzie.

źródło: interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online