Zbigniew Koźmiński: Nie dam, bo nie mam

» Dlaczego w kasach Górnik Zabrze nie na biletów ulgowych, dla dzieci, młodzieży, emerytów i rencistów?
Zbigniew Koźmiński: Tak postanowiliśmy. Ustaliliśmy, że wszystkie bilety wejściowe kosztować będą 15 złotych. Dla dzieci mam natomiast akcję "Młody kibic". Polega ona na tym, że szkoła przesyła do nas listę uczniów wraz z opiekunami i siedem do dziesięciu takich grup zorganizowanych wchodzi na mecze za darmo. Innych rozwiązań do końca rundy nie przewidujemy. » Kibice wywiesili transparent: "Koźmiński, szanuj kibica swego, bo możesz mieć gorszego", a na drugim napisali "Słowa dotrzymuj". O co chodzi?
- Kibice chcą, żebyśmy z każdego sprzedawanego biletu złotówkę przeznaczyli na ich potrzeby. Ale ja im odpowiadam nie dam, bo nie mam. Nie znaczy to jednak, że nie szanuję kibiców. Wspieramy ich akcje wyjazdowe gotówką. Ponadto zaoferowałem miejsce na baner reklamowy dla nich i jeżeli znajdą sponsora, który się będzie chciał w tym miejscu reklamować, otrzymają pieniądze, które zdobyli. Niech wykażą trochę inicjatywy, a nie wyciągają rękę.

Rozmawiał: Jerzy Dusik

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]