Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener Górnika Werner Liczka: "Przy straconej bramce błąd popełniła cała nasza obrona. W meczu zabrakło też współpracy pomiędzy poszczególnymi formacjami. Pamiętajmy jednak, że to nowy zespół, a z każdego meczu wyciągamy wnioski. Ważne jest, iż kolejne spotkanie ligowe zaliczyli nasi młodzi piłkarze, którzy nie ukończyli jeszcze 21 lat. W przyszłości będziemy z nich mieli na pewno korzyść. Mecz z Wisłą był pierwszym dla 18-letniego Rambo, widać było braki szybkościowe, ale to perspektywiczny piłkarz". 
Trener Wisły Mirosław Jabłoński: "Był to ciężki mecz. Dużo było w nim walki. Stworzyliśmy więcej sytuacji bramkowych i powinniśmy rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Niestety niefrasobliwość i błąd bramkarza spowodowały, że punkty nam uciekły".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]