Forum
 

Podglądali Liverpool

Wczoraj w godzinach wieczornych piłkarze Górnika Zabrze zakończyli krótkie, dwudniowe mini-zgrupowanie w ośrodku Laguna w Pławniowicach. - Trenowaliśmy na naszych obiektach. Rano i po południu dojeżdżaliśmy na stadion, a potem z powrotem do hotelu - mówi drugi trener drużyny z Zabrza, Marek Wleciałowski, który na pewno do czerwca będzie pełnił swoją funkcję. Zgodnie z umową, Werner Liczka latem ma podjąć decyzję w sprawie swoich współpracowników. - Na razie nie było żadnych indywidualnych rozmów trenera z piłkarzami. Było natomiast kilka spotkań z całą drużyną - dodaje Wleciałowski.
We wtorek piłkarze oglądali na kasetach fragmenty spotkań... Liverpoolu oraz reprezentacji Francji i Holandii. - To oczywiście nie były całe mecze, a poszczególne akcje. Trener chciał pokazać pewne nawyki, zachowania...
Z drużyną nie trenuje Krzysztof Bukalski, nadal narzekający na uraz Achillesa. Piłkarz wczoraj przeszedł badania USG. W zajęciach nie bierze także udziału Joao Paulo. Nowym zwyczajem wprowadzonym przez Liczkę jest obowiązkowa obecność w szatni godzinę przed planowanym treningiem. Przynajmniej na razie spóźnień nie odnotowano.

źródło: Sport
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online