Bukowiec przed meczem ze Świtem: Nie wiem czy zagram

Jeśli Górnik przegra bądź zremisuje ze Świtem w zabrzańskim klubie może dojść do rewolucji. Pozycja trenera Waldemara Fornalika, choć prezes mocno na niego stawia, jest jednak zagrożona. Szkoleniowiec nigdy nie był ulubieńcem kibiców, więc można zakładać, że na nim skupi się krytyka. Jednym z tych, którzy mogą odmienić oblicze Górnika jest Mateusz Bukowiec. - Ale nie wiem czy zagram. Dopiero wróciłem ze zgrupowania kadry - wyjaśnia Bukowiec, o którym pisaliśmy, że znalazł się pod lupą klubów z angielskiej Premiership. Ostatnio na Górniku pojawiał się skaut Manchesteru United Peter Braund. - Słyszałem, że ktoś miał mnie oglądać. Pana Braunda nie znam. Miał natomiast przyjechać na rozmowy Andrzej Buncol, to on miał być łącznikiem z ligą angielską. Nie myślę jednak o tym, słabsza ostatnio gra Górnika sprawiła, że atmosfera jest kiepska - kończy Bukowiec.

Przeciwko Górnikowi będzie miał szansę wystąpić Radosław Jasiński, który swego czasu - jeszcze w barwach Zagłębia Lubin - często grywał przeciwko zabrzanom. - Pamiętam, że były to zawsze ciężkie mecze, wygrać w Zabrzu udało nam się chyba tylko raz. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie ten drugi... - mówi napastnik.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]