Koźmińskiemu puszczają nerwy

Po porażce Górnika Zabrze z Wisłą Kraków 0:4, Markowi Koźmińskiemu, właścicielowi śląskiego klubu puściły nerwy. W szatni dał piłkarzom ostrą reprymendę - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Po przegranym meczu z Wisłą Koźmiński - jak opowiadają piłkarze - wparował do szatni i krzyczał, że teraz to piłkarze posiedzą godzinę w szatni, a dopiero potem pójdą po prysznic. Były reprezentant Polski nie chce komentować całego zajścia. "Przez kilka dni atmosfera w klubie nie była zbyt wesoła, ta reprymenda zrobiła na nas wszystkich duże wrażenie. Poleciały ostre wyzwiska, okazało się, że szef ma bogaty repertuar, jeśli chodzi o polszczyznę. Nikt nie został jakoś specjalnie wyróżniony, dostało się każdemu po równo. Na prysznic czekaliśmy trochę krócej niż godzinę. Usłyszeliśmy, że musimy wygrać ze Świtem, a potem było już tylko trzaśnięcie drzwiami" - opowiadają zawodnicy.

źródło: Przegląd Sportowy/Onet.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]