Koźmiński: Jest problem

Podczas wczorajszego sparingu obecni na trybunach liczni widzowie nie bardzo potrafili zrozumieć, jakim sposobem znalazł się w Zabrzu np. Nogawa. - Może jest dobrym karateką, ale o piłce wielkiego pojęcia chyba nie ma - stwierdził na łamach katowickiego "Sportu" jeden z fanów Górnika.
- Poczekajmy z tymi ocenami, choć też widzę, że przed pierwszym meczem jest problem. - Dziś pięciu ludzi było na zgrupowaniach różnych reprezentacji. Radler pojawił się po raz pierwszy po kontuzji, Chałbiński w ciągu miesiąca zagrał 15 minut. Nie bardzo potrafię zrozumieć, skąd tyle chorób. Juszkiewicz był tej zimy przeziębiony trzy razy. Nie trenują Niżnik i Karwan. Wrócił Probierz. Naprawdę nie wiem dziś, w jakim składzie wyjdziemy na mecz w Polkowicach - przyznał właściciel klubu, Marek Koźmiński.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]