Lider ataku - Michał Chałbiński

Jedynym zawodnikiem wśród nowych piłkarzy Górnika Zabrze, o którym możemy powiedzieć, że ma spore ligowe doświadczenie, jest Michał Chałbiński. 27-letni napastnik zdobył już w polskiej ekstraklasie 30 bramek. Nic więc dziwnego, że na jego snajperskie, sprawdzone już umiejętności wszyscy w Zabrzu bardzo liczą.
Wychowanek GKS Jastrzębie najbardziej dał się we znaki obrońcom, zabrzańskim też, jako piłkarz Odry Wodzisław. Ale pół roku temu postanowił spróbować sił w ligach zagranicznych. Wyjechał do Niemiec. Został zawodnikiem SSV Jahn Regensburg, ale w drugiej bundeslidze nie znalazł dla siebie dobrego klimatu. W dodatku zaniepokojony stanem zdrowia ojca postanowił wrócić do Polski, a ponieważ wybranką jego serca okazała się zabrzanka i z okien swojego obecnego mieszkania "Chałbi" widzi słupy oświetleniowe zabrzańskiego stadionu, stwierdził, że Górnik będzie najlepszym klubem, w którym obecnie może zakotwiczyć. Chce znowu poczuć smak gry. Ma zamiar poprawić swoje strzeleckie osiągnięcia, a o tym, że umie zdobywać gole, przekonał kibiców w trakcie sparingów.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]