Podstawowa jedenastka Górnika według Dziennik Zachodniego

» Bramkarz: Piotr Lech - pseudonimy: "Młody" i "Piter" - już wyszły z użycia. Dla kolegów jest po prostu Piotrkiem. Żona ma na imię Grażyna, a ich dzieci to: Klaudia i Kamil. Jeździ oplem omegą. Interesuje się historią.
» Obrońcy: Felipe Andrade Felix - jego piłkarskim imieniem jest Felipe. Wolny czas spędza słuchając muzyki i grając na play station. Nie ma samochodu, a założenie rodziny dopiero przed nim. Kilka zabrzanek jest zainteresowanych. Błażej Radler - Jako hobby podaje wędkarstwo. Jeździ maluchem. Jest kawalerem. Ciekawa jest historia jego pseudonimu. "Binek" to... zdrobnienie od bin Ladena. Koledzy ze śmiechem twierdzą, że z racji podobieństwa.
Michał Karwan - w wolnych chwilach kolejny kawaler wśród zabrzańskich obrońców, lubi czytać książki i słuchać muzyki. Jeździ fordem focusem. Nie ma piłkarskiej "ksywy". Nazywany jest po prostu Michałem.
Grzegorz Jakosz - w czasach juniorskich miał pseudonim "Tata", choć ciągle jest bezdzietnym kawalerem. W Zabrzu nazywany jest jednak po prostu Grześkiem. Interesuje się motoryzacją, które częścią jest jego volkswagen golf.
» Pomocnicy: Michał Probierz - mężczyzna po przejściach. Rozwodnik. Ma dwójkę synów Dawida i Kamila. Jeździ audi 100. Jego hobby to czytanie książek. Ma swoich ulubionych autorów z dalajlamą na czele.
Krzysztof Bukalski - koledzy nazywają go "Buki". Środkowy pomocnik Górnika, w wolnych chwilach sięga po książki, ale mało ma tych chwil. Jeździ oplem vectrą. Jest żonaty. Żona ma imię Zofia, a ich dzieci to Daniel i Patryk.
Kazimierz Moskal - wolny czas lubi spędzać z żoną Jolantą i synami Dawidem oraz Kamilem w ogrodzie, który sam się zajmuje. Jeździ vlokswagenem passatem. W Krakowie nazywany był "Kazem", w Zabrzu mówią do niego "Kaziu".
Jarosław Popiela - nie lubi nowych pseudonimów. Twierdzi, że najlepiej pasuje do niego "Jaro". Żona ma na imię Agnieszka, a ich synowie to Krystian i Ksawier. Jeździ volkswagenem passatem. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy.
» Napastnicy: Dimitar Makriew - Bułgarski napastnik jeździ wypożyczonym przez klub na potrzeby piłkarza oplem astrą. Nie ma piłkarskiego pseudonimu. Uwielbia turystykę i w wolnych chwilach wybiera się na wycieczki samochodowe. Żona - Mirosława.
Michał Chałbiński - czarna toyota celica stanowi jego znak rozpoznawczy, chociaż zaczyna się zastanawiać nad przesiadką do bardziej rodzinnego samochodu. "Chałbi" jest już według USC żonaty, ale ślub kościelny z Agnieszką i wesele planują na czerwiec.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]