Koźmiński: Wszystko zależy od pogody

W inauguracyjnej kolejce piłkarskiej ekstraklasy Górnik Zabrze będzie na własnym obiekcie podejmować poznańskiego Lecha.
Według terminarza spotkanie zaplanowano na sobotę, ale może ono nie dojść do skutku z powodu złego stanu murawy przy ulicy Roosevelta.
- Jest jeszcze 7 dni i wszystko zależy od pogody, jednak trzeba być przygotowany na taką ewentualność - powiedział właściciel Górnika Marek Koźmiński w rozmowie dla RMF FM. - W większości Polski warunki są dosyć dobre. Dramat jest w tym momencie w na Śląsku i w okolicach Krakowa. Jednak prognoza pogody mówi, iż za tydzień powinno być cieplej - wyjaśnił Koźmiński. - Na dzień dzisiejszy stadion Górnika nie nadaje się do gry, gdyż jest tak duża pokrywa śnieżna, tak zmarznięta, że nie jesteśmy w stanie tego usunąć.

źródło: interia.pl/RMF FMRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]