Górnik pozyskał piłkarza, którego polecił słynny Nigeryjczyk

Górnik Zabrze pozyskał nigeryjskiego piłkarza Ballo Yero. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nikt z działaczy klubu nie widział jeszcze tego piłkarza na oczy. Podobno polecił go Polakom Sunday Oliseh - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". 
"To nie kot w worku, bo jeśli się nie sprawdzi, Górnik na tym nie straci. Yero został wypożyczony do końca sezonu z klubu FC Ebedei Lagos za darmo. Gratisowy charakter ma mieć także ewentualne przedłużenie umowy o kolejny rok. Dopiero potem, o ile Nigeryjczyk się sprawdzi, będziemy musieli za niego zapłacić" - powiedział Marek Koźmiński, właściciel Górnika.

"Yero oglądałem jedynie na kasecie. Jednak rekomendacje zrobiły swoje. Bardzo ważna była opinia słynnego Oliseha" - dodał.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]