Piłkarska ekstraklasa ruszy w terminie

Rozgrywki rundy wiosennej pierwszej ligi polskiej rozpoczną się w terminie, czyli w najbliższy weekend, 12-14 marca - powiedział dyrektor wykonawczy Piłkarskiej Ligi Polskiej, Leszek Miklas.
W sobotę w Warszawie odbyło się posiedzenie prezesów klubów pierwszej i drugiej ligi piłki nożnej. Poświęcone było ono m.in. rozpoczynającym się rozgrywkom ligowym. 
"Nasze spotkanie ma charakter techniczny. Omawiamy przede wszystkim szczegóły dotyczące wiosennych rozgrywek. Rozważaliśmy m.in. przełożenie pierwszej kolejki ligowej na inny termin. Pojawiły się takie głosy, jednakże zdecydowaliśmy, że liga ruszy zgodnie z planem" - powiedział Miklas.

"Przypadki szczególne będziemy traktować indywidualnie. Jeśli okaże się, że np. na jakimś stadionie leży pół metra śniegu i nie ma możliwości przygotowania murawy do gry, poinformujemy o tym PZPN. Mamy na to czas do środy, czwartku. Związek wyśle wówczas swojego delegata, który sprawdzi stan przygotowania obiektu do meczu" - wyjaśnił dyrektor PLP.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]