Koźmiński: Gra na śniegu nie ma sensu

Za tydzień ma zostać rozegrany pierwszy mecz rundy rewanżowej piłkarskiej ekstraklasy, ale zima w Polsce wciąż trzyma i boiska przykryte są grubą warstwą śniegu. W tej sytuacji działacze klubów ligowych poważnie zastanawiają się nad przełożeniem o tydzień inauguracji futbolowej wiosny.
- W sobotę dojdzie w Warszawie do spotkania prezesów klubów ligowych. Obradować ma także prezydium PZPN i na pewno będziemy rozmawiać na temat przesunięcia rozgrywek na 20 marca - powiedział prezes Piłkarskiej Ligi Polskiej, a zarazem szef Górnika Zabrze Zbigniew Koźmiński. - Poczekamy do przyszłego tygodnia, lecz jeśli warunki pogodowe nie poprawią się to myślę, że koło czwartku zdecydujemy o przełożeniu pierwszej kolejki rundy rewanżowej I i II ligi na środę 7 kwietnia. Gra na śniegu nie ma bowiem najmniejszego sensu - dodał prezes Koźmiński.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]