Ojciec i syn

Zbigniew Koźmiński jest prezesem Górnika Zabrze, którego właścicielem został Marek Koźmiński. Ojciec pracuje więc u syna.
- Nie u syna, a z synem - zaznacza Zbigniew Koźmiński. - Znam go od 32 lat. Przez ten czas dogadaliśmy się w ważnych sprawach rodzinnych i piłkarskich, więc nie sądzę, żebyśmy się mieli nagle teraz zacząć różnić w zasadniczych sprawach. Oczywiście, każdy z nas ma czasem swoje, inne niż drugi, zdanie na jakiś temat, ale potrafimy w rzeczowej dyskusji wybrać wtedy najlepsze rozwiązanie. Marek Koźmiński podkreśla, że do Górnika Zabrze jako piłkarz, a później właściciel 52 procent akcji trafił dzięki ojcu, który wcześniej przetarł zabrzański szlak.
- Nauczono mnie w domu słuchać starszych - wyznaje Marek Koźmiński. - Ale to nie znaczy wcale, że młodszy mający swoje zdanie, nie ma racji.
Koźmiński... Rodzinny duety, w którym ojciec i syn potrafią znaleźć wspólny język i współpracować rozwijając polski sport.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]