Fornalik przed meczem z Lechem

Gdyby jeden mecz miał decydować o tym czy dobrze przepracowaliśmy okres przygotowawczy, to mogłoby być tak, że połowa drużyny zrobiła to źle. To uproszczenie problemu. Mądrzejsi będziemy po trzech, czterech meczach, choć nie ukrywam, że kapitalnie byłoby, gdyby "zaskoczyło" od razu. Lech? Oglądaliśmy ich mecze. W tym co robią są bardzo konsekwentni i coraz lepsi - twierdzi Waldemar Fornalik. - Składu oczywiście nie podam, ale połowa drużyny to będą ludzie, których sprowadziliśmy do Zabrza tego lata. A może nawet więcej - dodał Fornalik.
Nie jest wykluczone, że zagra jeden ze sprowadzonych latem napastników. - Tutaj pole manewru jest największe, choć nie mam jeszcze do dyspozycji Makrieva. Do klubu nie dotarł certyfikat piłkarza. Z drugiej strony - choć z grupy nowych piłkarzy być może ma największy potencjał - dotarł do nas później. Nie jest jeszcze gotowy do gry - dodał Fornalik.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]