Tomaszewski: "Karliki" ze Śląska umieją grać w piłkę

Cel drużyny Górnika przed sezonem?
Zbigniew Koźmiński – Każdemu marzy się udział w europejskich pucharach. Tam też. Ale o konkretach nie będę mówił, bo nie jestem wróżką. A poza tym mamy zupełnie inny zespół i nie wiem, jak się zaprezentuje.
Jan Tomaszewski – Klub stał się własnością panów Koźmińskich i w tym upatruje nadzieję dla Górnika. Marek grał przecież wiele lat na Zachodzie i wierze, że przyniesie dobre wzorce do Zabrza. Bo te „Karliki” ze Śląska naprawdę umieją grać w piłkę. Trzeba tylko stworzyć im odpowiednie warunki.

Waldemar Fornalik – Niby pierwszy. Jednak coś nam się zdaje, że może być marionetką w rękach klanu Koźmińskich, który rządzi klubem.

Filar zespołu (Michał Probierz):
Ligowy cwaniak i boiskowy wyga. Obok Piotra Gierczaka ma najdłuższy staż gry w Górniku. Wcześniej kapitan drużyny. Sporym zaufaniem darzą go zwłaszcza młodsi koledzy. Jest trenerem młodzieży Górnika.

Zły duch zespołu (Piotr Lech):
Mówią, że to z jego powodu z klubem pożegnali się Andrzej Bledzewski i Michał Wróbel. Złośliwi dodają, że miejsce między słupkami bramki Górnika zawdzięcza znajomością trenera Fornalika. To nie pomaga w zdobyciu zaufania i sympatii kolegów z drużyny.

Na czym grają:
Czasy świetności stadionu z ul. Roosevelta już dawno minęły. Straszą sektory pozbawione siedzisk. Na tle innych obiektów w Polsce i tak prezentuje się jednak nieźle. Bilety: 25 i 15 zł.

źródło: Super Express
nadesłał: PiotreKSGRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]