Forum
 

Wielkie plany Marka Koźmińskiego

Jak wiadomo Markowi Koźminskiemu zależało by miasto zostało drugim dużym udziałowcem Górnika. Były reprezentant Polski liczy na to, że gmina nie tylko będzie utrzymywać stadion, którego jest właścicielem, ale także przejmie zobowiązania, które Górnik ma wobec innych podmiotów finansowanych z jej budżetu, jak choćby Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji czy klub Gwarek Zabrze.
- Marek to bardzo rozsądny, gospodarny i roztropny człowiek. To będzie nowa jakość w polskim sporcie. Ma wielkie plany i jeżeli uda mu się je zrealizować to w Zabrzu będziemy oglądać piłkę na europejskim poziomie - zapowiada przedstawiciel jednego z akcjonariuszy. 
Nieoficjalnie wiadomo, że Marek Koźminski w nowym zarządzie klubu będzie wiceprezesem do spraw sportowych i marketingu, tekę prezesa pozostawiając ojcu Zbigniewowi. Więcej wyjaśni się być może w środowe południe kiedy to w siedzibie zabrzańskiego klubu odbędzie się oficjalna konferencja prasowa z udziałem prezydenta miasta Jerzego Gołubowicza.
Zmiany zajdą też w Radzie Nadzorczej Górnika. Do czasu uregulowania wszystkich należności wobec Polindu, wciąż zasiadać w niej będą Andrzej Daszek (prezes) i Andrzej Mierzawa, pozostanie także Piotr Kanclerz. Nowymi członkami będą przedstawiciele gminy i oczywiście Marka Koźminskiego.

źródło: Tempo
nadesłał: BrunoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online