Z Promieniem bez Niżnika, Sladojevicia i Makriewa

W sobotę piłkarze Górnika oficjalnie zaczynają nowy sezon meczem z Promieniem Żary. Zabrzanie zagrają w Żarach bez trzech sprowadzonych tego lata piłkarzy. Waldemar Fornalik nie będzie mógł skorzystać z Rafała Niżnika, Vladimira Sladojevića i Dymitara Makarieva. Do PZPN jeszcze nie dotarły certyfikaty trójki piłkarzy i nic nie wskazuje na to, że dotrą w ciągu najbliższych kilku dni. - Na to nie mamy już wpływu. Wszystko jest w gestii PZPN, który monituje w federacjach duńskiej, włoskiej i szwajcarskiej. Mamy nadzieję, że do inauguracji wszystko będzie wyjaśnione i piłkarze będąmogli wyjść na boisko.
Warto odnotować, że na grze Bułgara Dymitara Makariewa Górnik może jeszcze zarobić. - Jeżeli Makarievzagra w minimum dwóch meczach, będziemy dostawali od Włochów pieniądze. 25 tysięcy euro za określoną liczbę spotkań. Zarówno Makariev jak i Sladojević mają spędzić w Zabrzu minimum rok.

źródło: Sport, nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]