Więcej o piątkowej prezentacji składu Górnika

Nowy sezon piłkarskiej ekstraklasy za pasem. Przed rozpoczynającymi się za kilka dni rozgrywkami działacze nie tylko szukali wzmocnień składu, ale też zastanawiali się jak przyciągnąć na trybuny więcej widzów. Jednym z pomysłów, na który wpadli prezesi śląskich klubów, jest wzmocnienie więzi z kibicami poprzez wspólną zabawę. W piątek o godz. 19.30 w Zabrzu fani Górnika bawić się będą na klubowym festynie, podczas którego odbędzie się uroczysta prezentacja całej drużyny 14-krotnych mistrzów Polski. 
- Kiedyś byłem na podobnej imprezie we włoskim Udine i teraz postanowiłem przenieść ją na śląski grunt - powiedział prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. - Mamy wielu nowych graczy, więc na estradzie przed zabrzańskim Domem Muzyki i Tańca przedstawimy fanom wszystkich naszych piłkarzy. Kibice będą mogli z każdym z nich porozmawiać oraz zdobyć autograf na specjalnie przygotowanych kalendarzach ze zdjęciami. Nie zabraknie także dobrej muzyki oraz piwa. Całość poprowadzi znany dziennikarz Andrzej Zydorowicz.

Zabrzanie nie ukrywają, że w ten sposób chcą przybliżyć zawodników swoim kibicom, a także nagrodzić ich za wspaniały doping. - Wpływy za bilety nie stanowią w klubowym budżecie wielkiej sumy i na pewno nie robimy tego dla pieniędzy. Bardziej chodzi nam o wytworzenie na stadionie odpowiedniej atmosfery. Bez kibiców nie może się przecież obyć żadne wielkie widowisko sportowe - dodał prezes Koźmiński.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]