Marek Koźmiński: Wyprowadzę Górnika na prostą!

- Podjąłem się roli wyprowadzenia Górnika na prostą i konsekwentnie do tego dążę, ba dokonam tego - zapewnił Marek Koźmiński w wywiadzie udzielonym "Sportowi".
Były reprezentant Polski odmówił jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy zakończył już karierę piłkarską. - Proszę mi wierzyć, jeszcze nie zdecydowałem, czy zawieszę buty na kołku - stwierdził Koźmiński. - Życie pokaże co się stanie. Piłka wciąż mnie bawi i choć nie trenowałem na 101 procent, to w okresie przygotowawczym nie odpuszczałem ani treningów, ani meczów sparingowych. 
Były piłkarz Udinese i Brescia Calcio spokojnie i metodycznie podchodzi do budowy nowej drużyny, stawiając raczej na efektywność niż efektowność. - Czy wielkie nazwiska, drogie transfery pomogły Zagłębiu Lubin? - zapytał retorycznie, dodając, że liczy na postęp w porównaniu z ostatnim rokiem. - Zespół na pewno będzie przeżywał wzloty i upadki, ale jestem równie pewny, iż będzie grał lepiej niż w ubiegłym sezonie.

Na razie Koźmiński liczy na zakończenie przeciągających się rozmów z miastem na temat finalizacji nabycia akcji klubu. - Nigdy jeszcze klubu nie kupowałem, aczkolwiek szczerze liczyłem, że wszystko sprawniej się potoczy - wyjaśnił piłkarz "Sportowi".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]