Kompała: Chcę się wypromować

Czy po remisie w Lubinie nie czuje pan niedosytu?
Oczywiście, że mogło być lepiej. W końcówce mieliśmy szansę na zdobycie drugiego gola - sam mogłem strzelać, ale podawałem i uderzenie Piotrka Gierczaka zostało zablokowane. Jechaliśmy jednak po punkt i przywieźliśmy punkt. 
Jesienią zbierał pan bardzo pochlebne opinie, teraz też był pan jednym z najlepszych piłkarzy na boisku. Marzy pan o grze w reprezentacji?

Z tego co wiem Paweł Janas stawia na młodych, a ja mam już 30 lat. Teraz chciałbym swoją grą wypromować się. W czerwcu kończy mi się kontrakt z Górnikiem i być może jakiś klub będzie zainteresowany moją osobą.

Jesienią w Chorzowie był remis, jak będzie teraz?

Spodziewaliśmy się, że Ruch zaatakuje i będziemy zmuszeni do obrony. Tymczasem chorzowianie zagrali dość asekuracyjnie. Myślę, że teraz spotkanie nie zakończy się bezbramkowym remisem.

źródło: Trybuna Śląska
nadesłał: PizzaroRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]