Fornalik: Skład się krystalizuje

Po końcowym gwizdku sparingowego meczu MC Podbeskidzie - Górnik Zabrze, trener Waldemar Fornalik miał powody do satysfakcji. - Przede wszystkim jestem zadowolony z realizacji założeń taktycznych, bo na zgrupowaniu, obok przygotowania fizycznego, wiele uwagi poświęcaliśmy też taktyce - powiedział. - Widać było od czasu naszego poprzedniego sparingu, czyli spotkania z Algierczykami, sporą poprawę. Myślę, że naszej drużynie potrzebny był w tym momencie taki mecz. Pozwoli on zawodnikom utwierdzić się w przekonaniu, że w tak mocno przebudowanym składzie jesteśmy w stanie dobrze grać i wysoko wygrywać. Skład się powoli krystalizuje. Myślę, że w stosunku do wyjściowego ustawienia z tego meczu, wprowadzenie dwóch lub trzech zmian, dałoby nam ten optymalny zestaw.

Zabrzanie nie zamknęli jeszcze jednak kadry przed nadchodzącym sezonem. W najbliższą środę spodziewany jest na Roosevelta bułgarski napastnik, grający ostatnio w Szwajcarii (z pewnością chodzi tu o Dimitra Makriewa).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]