Budżet Górnika - 4 miliony złotych

Górnik Zabrze nie otrzymał dotąd licencji, ponieważ nie dostarczył PZPN oświadczenia o terminie zakończenia montażu siedzisk. Klub musi też uzupełnić dokumenty.
"Tydzień temu został ukończony montaż siedzisk. Mamy jeszcze przesłać stanowisko władz klubu odnośnie sytuacji finansowej. Zostanie to dostarczone w tym tygodniu. Wszystko według nas jest w porządku" - powiedział prezes klubu Zbigniew Koźmiński. Poinformował również, że budżet klubu wyniesie 4 mln zł. Zaznaczył, że przez cały rok klub stara się szukać sponsorów. "Jest bardzo ciężko, ale pracujemy nad tym, bo to sprawa numer jeden" - powiedział.
W opinii Koźmińskiego trudna sytuacja polskich klubów jest bezpośrednio związana z kondycją gospodarki i nie będzie lepiej, dopóki ta nie stanie na nogi. "To nie przepisy, ale przede wszystkim sytuacja gospodarcza oddala nas od futbolu europejskiego. Jest ona w agonalnym stanie, nie potrzebuje rynku reklamowego, który praktycznie umarł" - uważa Koźmiński.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online