Probierz: Kilku kolegów nie rozumiem

Jak wygląda Górnik po "rewolucji"?
Michał Probierz: - Nie tylko w sporcie następują zmiany. To rzecz naturalna. Jest mnóstwo nowych chłopaków, ale jestem spokojny. Widać nawet po tych pierwszych gierkach, że przyszli ludzie, mający pojęcie o piłce. Jest młodzież, która chce się uczyć i słucha co się do nich mówi. Jestem optymistą, Górnik będzie grał dobrze. Również przeciwko swoim byłym piłkarzom?
- To naturalne. Każdy jest kowalem swojego losu, ale przyznam, że decyzji kolegów nie rozumiem. Szczególnie patrząc do jakich klubów przeszli. Czasami trzeba się dogadać i zadać sobie pytanie, czy żądając od kogoś by był w porządku wobec mnie, zawsze sam byłem w porządku wobec niego. W każdym razie kontaktów nie utrzymujemy.
Ostatni wyjechał Tomasz Pasnal.
- Jest dorosły, ale niech pamięta, że ludzie w życiu jednak na siebie trafiają. Wyjechał bez słowa, a wystarczyło powiedzieć: cześć, mam lepszą ofertę, spróbuję czegoś nowego. Moim zdaniem łatwe i proste.
Jak "nowy" Górnik będzie grał w lidze?
- Mam nadzieję, że dobrze. Ludzi niezastąpionych nie ma, a mam przeczucie, że może to być nawet lepsza drużyna od tej, którą mieliśmy. Jest nowa liga. Mniej spotkań, zespoły po kadrowych rewolucjach. Chyba wszędzie jest po czterech, pięciu nowych ludzi. Poczekajmy jeszcze miesiąc.
nadesłał: Piotek KSG_Zabrze
przepisał: TomeKSG

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online