Koźmiński ostrzega polskich piłkarzy w Grecji

- Zanim podpiszesz kontrakt z greckim klubem przeczytaj go sto razy i zabezpiecz jak tylko najlepiej potrafisz, bo możesz nie dostać żadnych pieniędzy - apeluje do Polaków pracujących w Grecji, były piłkarz PAOK-u Saloniki, Marek Koźmiński.
Tego lata już pięciu polskich piłkarzy podpisało kontrakt z greckimi klubami. Kucharski (Iraklis), Bykowski (OFI Kreta), Kuźba (Olympiakos) oraz Klimek i Majewski (Panionos) powiększyli polską kolonię w greckiej lidze, gdzie nadal jeszcze występują Olisadebe, Warzycha (Panathinaikos), Mięciel (Iraklis), Majdan (Aris) oraz Kukiełka (PAOK). Ci dwaj ostatni już mają problemy z klubowymi działaczami. - W moim przypadku sfałszowano nawet weksle bankowe! Nie chcę być złym prorokiem, ale mogę się założyć, że kilku naszych będzie mieć problemy z pieniędzmi. Im mniejszy klub tym gorzej - powiedział dla "ŻW" Marek Koźmiński.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]