Pół na pół

Szansę, że któryś piłkarz Górnika zagra w Oberhausen oceniam 50 na 50. Nie jest łatwo trafić dziś na rynek niemiecki, nawet do drugiej ligi - powiedział nam menedżer Eugeniusz Kamiński, pilotujący pobyt Jacka Wiśniewskiego i Adama Kompały w Oberhausen. Piłkarze Górnika, którym 30 czerwca kończy się kontrakt z Górnikiem, w niedzielę wyjechali do Niemiec i w poniedziałek zagrali w kontrolnej gierce RW Oberhausen. - Było sprawdzanych blisko dziesięciu piłkarzy. Polacy wypadli dobrze i trener chciał jeszcze zatrzymać ich w klubie. Prawdopodobnie do dziś. Jeżeli nie wyjdzie w Niemczech to obaj mają ciekawe propozycje z polskiej ligi. Choć na pewno woleliby wyjechać - dodaje Kamiński. Szansa jest jednak niewielka. Oberhausen podpisało trzyletni kontrakt z brazylijskim obrońcą Astorga Izeponem, który grał ostatnio w lidze portugalskiej. dodajmy, że wśród sprawdzanych piłkarzy był między innymi Marcin Drajer(ostatnio Polonia Warszawa).
Obaj piłkarze mają oferty ze Szczakowianki, a Kompała również z Odry Wodzisław, choć nie jest wykluczone, że jednak podpisze nowy kontrakt z Górnikiem. Wiśniewski prawdopodobnie pojedzie jeszcze dziś na sprawdzian do Regensburga.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]