W Górniku przebierają w obcokrajowcach

Kazimierz Moskal, Rafał Niżnik - ci piłkarze w nowym sezonie wzmocnią Górnika Zabrze. Do tego dołączyć ma kilku cudzoziemców: dwóch Brazylijczyków i Argentyńczyk z Brescii. Z Włoch na Roosevelta trafi także Vladimir Sladojević. Serbski napastnik był w kadrze Interu Mediolan. Jest już Czech, a pojawić ma się także jakiś Bułgar.
To nie koniec transferów jakich dokonać zamierza prezes zabrzańskiego klubu, Zbigniew Koźmiński. Na pierwszym treningu Górnika pojawili się Tomasz Ciesielski z Polonii Warszawa, Mateusz Żytko ze Śląska, Grzegorz Jakosz z GKS Bełchatów, Krystian Lebioda ze Stali Stalowa Wola i Czech Frantiszek Kundra z II-ligowego Bardejowa. 
- Niżnik i Moskal dołączą do drużyny na początku lipca - mówi trener Waldemar Fornalik. - Obecnie muszą pozałatwiać formalności w swoich byłych klubach.
Niżnik wyjechał więc do Kopenhagi, gdzie pakuje walizki. W przyszłym tygodniu pojawi się w Polsce. Moskal jest w Krakowie.
- Do drużyny dołączył także Nigeryjczyk - dodaje prezes Koźmiński. - Jest to prawy pomocnik. Jak się nazywa... jakoś tak dziwnie.

Zmiany nastąpiły nie tylko w kadrze Górnika. Drugim, obok Marka Piotrowicza, asystentem Waldemara Fornalika został Michał Probierz. Pomocnik nie rezygnuje jednak z gry. - Zamierzam jeszcze trochę pokopać - deklaruje - Nie jestem przecież taki stary.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]