Zawrócił z Lubina

Wychowanek Górnika Tomasz Prasnal jeszcze wczoraj przebywał z sympatią na wakacjach nad Bałtykiem. Pogody do opalania nie było, ale miałem trochę czasu na przemyślenie swojej przyszłości. Szczególnie po sobotnim popołudniu - powiedział pomocnik - przynajmniej do 30 czerwca - Górnika.
Prasnal jeszcze kilka dni temu był bardzo bliski podpisania kontraktu z Zagłębiem Lubin. Warunek był jeden i wydawało się prosty do zrealizowania. Zagłębie miało wygrać barażowy dwumecz z Górnikiem Łęczna. - Jestem wychowankiem Górnika, związanym z klubem od kilkunastu lat, jednak oferta finansowa Zagłębia jest dużo korzystniejsza od tego co zaproponowano mi na Roosevelta - mówił jeszcze przed barażami Tomasz Prasnal. 
- Oglądałem te mecze i przed rewanżem myślałem, że jednak Lubin pozostanie w lidze. Przegrali jednak zasłużenie. Co teraz? Oferta z Lubina na pewno zeszła na dalszy plan. Z jednej strony trudno dziś powiedzieć jaka będzie przyszłość klubu po spadku, z drugiej chcę grać w ekstraklasie. Na drugą ligę będzie jeszcze czas.

Prasnal dziś nad ranem powinien wrócić do Zabrza, by kilka godzin później siąść do rozmów z Markiem Koźmińskim na temat nowego kontraktu. - Marek dzwonił do mnie w sobotę. To nie jest rozmowa na telefon i umówiliśmy się na środę, ewentualnie czwartek. Znam propozycję prezesa Koźmińskiego sprzed wakacji i myślę, że dojdziemy do porozumienia. Alternatywa? Była i jest oferta z Łęcznej, ale nie wiem czy zdecydowałbym się na zmianę. Z tego drugiego wariantu zadowolona byłaby moja dziewczyna, która pochodzi z Białej Podlaskiej i 11 lipca broni pracę magisterską. Widziałem te sto stron dotyczące finansów i obligacji. I jestem pod wrażeniem. Powiedziałem jej, że ja utrzymuję nas do trzydziestki, a potem zamiana - dodaje z uśmiechem Tomasz Prasnal. - To dobra inwestycja, ale najpierw muszę jej pokazać nowy kontrakt.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]