Wiśniewski i Radler zostaną w Górniku

Piłkarze i trenerzy Górnika czekają z niecierpliwością na wyjaśnienie sprawy kupna akcji. Natomiast prezes Zbigniew Koźmiński czeka na deklaracje zawodników, którzy jeszcze nie określili, czy w przyszłym sezonie chcą dalej grać w Zabrzu, m. in. Rafała Kaczmarczyka, Rafała Kocybę i Tomasza Prasnala. Odpowiedź na "tak" dali już Jacek Wiśniewski i Błażej Radler. 
- To nie jest tak, że ja nie chcę z kimś rozmawiać. Osobiście jednak nikogo nie będę zapraszał, bo inicjatywa musi wyjść ze strony piłkarzy. Mój pokój zawsze jest dla nich otwarty - zapewnia prezes. - Mamy pomysł na Górnika w przyszłym sezonie, to będzie młoda, dobra drużyna.

Do kadry latem mają dołączyć wypożyczeni do innych klubów Stanisław Wróbel (GKS Dospel) i Daniel Kołodziejski (Radzionków).

źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]