Kurs na młode wilki

Trener Górnika Waldemar Fornalik zapowiada, że konsekwentnie będzie stawiał na piłkarzy, którzy chcą grać w Zabrzu w przyszłym sezonie. To oznacza, że - tak jak w Warszawie - w meczu z Wisłą Płock na ławce zasiądą ci, którzy latem odejdą z Roosevelta, czyli Adam Kompała, Grzegorz Lekki, Robert Kolasa i Michał Probierz. Tego ostatniego wykluczają też z gry problemy z kolanem. 
Do końca sezonu na boisko nie wybiegnie już Paweł Pęczak (kontuzja mięśnia przywodziciela). Fornalik liczy jednak, że będzie mógł skorzystać z Jacka Wiśniewskiego. W bramce zabraknie też Piotra Lecha, który podpisał nowy kontrakt z klubem. Szansę dostanie jednak 23-letni Michał Wróbel.

- To młody, głodny gry wilk. Cztery ostatnie mecze to dobra okazja, by zrobić rozeznanie, czy dotychczasowi dublerzy podołają obowiązkom gry w ekstraklasie. Liczę, że jak dostaną szansę, to pokażą na co ich stać - mówi szkoleniowiec.źródło: Trybuna ŚląskaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]