Uśmiech Górnika

O uniknięcie czternastego miejsca i pozostania w ekstraklasie walczy jeszcze aż sześć drużyn. Trudno jednak mówić o bezpośredniej walce, skoro rozegrano już niemal komplet meczów między zainteresowanymi.
W tej sytuacji największym "beneficjentem" terminarza wydaje się... Górnik Zabrze. To właśnie podopieczni Waldemara Fornalika, mając przed sobą mecze z Wisłą Płock, Widzewem, Lechem i Garbarnią, mają w ręku wszystkie atuty. To od ich lepszej bądź gorszej dyspozycji w dużym stopniu zależeć będą ligowe losy zarówno wymienionej czwórki, jak i chorzowskiego Ruchu oraz lubińskiego Zagłębia. Mógłby więc Górnik - odwołując się do języka handlowego - wręcz ogłosić przetarg: "komu liga, komu?" Siłą rzeczy w takiej sytuacji kolejne pytanie brzmieć powinno: "...i za ile?", ale przecież nie ma żadnego powodu, by podważać sportowy sens rywalizacji w naszej ekstraklasie. Nieprawdaż?

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]