Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Jan Urban (trener Górnika): - Po jednej połowie dla każdego z zespołu - tak można opisać ten mecz, ale mogliśmy zamknąć spotkanie w pierwszej odsłonie. Cracovia wykorzystała swoje atuty - stałe fragmenty gry - w drugiej części. Zapłaciliśmy wysoką cenę, bo nie powinniśmy tego meczu zremisować. Różnica między pierwszą, a drugą połową była kolosalna. W drugiej połowie wdaliśmy się w grę Cracovii. Dużo chaosu, fauli i przepychanek. To nie są sytuacje, którym nie mogliśmy zapobiec. Powtarzam często swoim zawodnikom, że sytuacje, w których dochodzi do stałych fragmentów są dla cwaniaków. Najlepszą receptą jest atak na piłkę.

Michał Probierz (trener Cracovii): - Pierwszą połowę lepiej pozostawić bez komentarza. Zdarzył się nam dziś splot okoliczności - problemy ze zdrowiem rano wykluczyły Siplaka, który miał problemy z plecami, w trakcie rozgrzewki wypadł nam Alvarez. Michał Wiśniewski świetnie prezentował się na treningach - dziś prawdopodobnie zjadł go stres, ale ja go nie skreślam. Na samym początku straciliśmy bramkę i widać było po tych chłopakach, że nie było lidera. Szkoda było sytuacji Pellego w pierwszej części spotkania, na 1:1. Moglibyśmy to inaczej poustawiać i może udałoby się ten mecz wygrać.
- Zmienników musze pochwalić, bo dali dobre zmiany. Rasmussen był naszym motorem napędowym w drugiej odsłonie. Będzie silnym punktem drużyny. Powiedziałem zawodnikom w przerwie, że okaże się, kto jaki ma charakter. Szkoda, że pierwsza bramka dla nas padła tak późno, ale najważniejsze, że pokazaliśmy charakter
- Po słabej pierwszej części zagraliśmy dobrą drugą połowę. Dziękuję kibicom, którzy wierzyli w nas do końca i nie opuścili nas. Próbowaliśmy jeszcze w końcówce powalczyć o zwycięstwo, ale zabrakło czasu.

źródło: gol24.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]