Lech Poznań kusi Erika Janżę ()

Erik Janża może zostać następcą Tymoteusza Puchacza w Lechu Poznań. Kolejorz zintensyfikował starania w kontekście pozyskania gracza Górnika Zabrze.
Janża występuje w Polsce od 2019 roku, kiedy trafił do Górnika Zabrze z NK Osijek. W zakończonym sezonie defensor rozegrał 31 meczów. Gracz spędził na murawie 2692 minuty oraz miał cztery asysty. 

Kontrakt Janży wygasał 30 czerwca 2020 roku, ale w dokumentach był zapis automatycznego przedłużenia po rozegraniu odpowiedniej liczby meczów. Przesłanki formalne zostały spełnione, co sprawiło, że umowa gracza została prolongowana o rok. Czy to oznacza, że Słoweniec pozostanie na Śląsku? Niekoniecznie.

Obrońca Górnika od pewnego czasu budzi zainteresowanie na rynku transferowym. Wśród klubów, które najmocniej chcą pozyskać piłkarza jest Lech. Władze Kolejorza muszą jednak porozumieć się z przedstawicielami zabrzan. Do ustalenia pozostaje kwota transferowa, która może wynosić około 350 tysięcy euro. To pieniądze, za które Górnik jest w stanie oddać swojego defensora.

Pewne jest, że władze Lecha w ostatnich dniach zintensyfikowały starania. Sam piłkarz usłyszał już na jakie warunki może liczyć w Poznaniu. Zawodnik jest chętny na zmianę klubowych barw. Teraz do porozumienia muszą dojść przedstawiciele obu klubów.

źródło: sport.tvp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]