Wisła porozumiała się z Arturem Płatkiem? ()

Wisła Kraków porozumiała się z dyrektorem sportowym Górnika Zabrze, Arturem Płatkiem - poinformował serwis Meczyki.pl. Teraz musi on "tylko" ustalić warunki rozstania z klubem z Roosevelta.
Były skaut Borussii Dortmund już porozumiał się z Kubą Błaszczykowskim i jego wspólnikami. Ma on odpowiadać za letnie transfery i wybór nowego trenera na miejsce zwolnionego niedawno Petera Hyballi. Zanim jednak na dobre przeniesie się na Reymonta, musi znaleźć drogę wyjścia z Górnika, gdzie nadal ma ważny kontrakt.
Płatek od pewnego czasu nie krył, że nie może dojść do porozumienia z trenerem Marcinem Broszem i chętnie zmieni otoczenie. Co ciekawe, na Meczyki.pl czytamy jednak, że ten ruch "niekoniecznie oznacza pozostanie Brosza", który też jeszcze nie podpisał nowego kontraktu. Być może Zabrze lada dzień opuści zarówno dyrektor sportowy, jak i szkoleniowiec.

źródło: meczyki.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]