Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu. Odbieraliśmy wysoko piłkę, stwarzaliśmy sytuacje. Po przerwie nie chcieliśmy tego zmieniać. Mieliśmy wprawdzie dwie okazje, które powinny zakończyć się bramkami, ale z każdą kolejną minutą traciliśmy coraz bardziej środek boiska. Zmiany zrobiliśmy po to, by środek odzyskać. To się nie udało. Nie udało nam się zrealizować pomysłu w całym meczu. Zespół to nie tylko jedenastka, ale cała kadra. Dokonaliśmy kilku zmian. Pamiętajmy, że weszli młodzi chłopcy. Oni zbierają doświadczenie. Szkoda tych straconych punktów. Mam nadzieję, że nie przydarzą nam się takie mecze, jak dzisiejsza końcówka.

Robert Kasperczyk (trener Podbeskidzia): - Graliśmy na trudnym boisku. Znaliśmy atuty Górnika, jak np. doskok po drugą piłkę. Wiedzieliśmy, że nie mogliśmy grać dzisiaj tiki-taki. Nogi się rozjeżdżały na tej murawie. Tak naprawdę proste środki zadecydowały o wyniku. Niezmiernie się cieszę z postawy Peskovicia, z organizacji gry w defensywie ze szczególnym uwzględnieniem obu stoperów. Dużą pracę wykonał Gergo w środku pola. To jednak wielki dzień Bilińskiego. Chyba przeczytał w internecie, że sięgamy po napastnika. Jestem dumny z postawy zawodników. Gratuluję i dziękuję za zaangażowanie.

źródło: gol24.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]