Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Przygotowywaliśmy się na to spotkanie z myślą, żeby stwarzać przewagę jak najbliżej bramki Śląska. Nie zawsze nam się to udawało, choć stwarzaliśmy groźne sytuacje. Na pewno gol to spotkanie by otworzył. A tak przez cały mecz było mało okazji bramkowych. Zarówno my, jak i rywale staraliśmy się zabezpieczać tyły i szukać tej jedynej szansy. Zawsze robimy wszystko, żeby trzy punkty wracały z nami do domu. Zrobiliśmy wiele, żeby wynik był inny. A dla tych młodych graczy to było duże przeżycie. Niektórzy dopiero teraz pierwszy raz zagrali pełne 90 minut. Oni pracują na to na treningach i w drugim zespole, by dostać swoją szansę. Pozostał niedosyt, bo graliśmy o zwycięstwo, ale z gry tych młodych zawodników jestem zadowolony.

Vitezslav Lavicka (trener Śląska): - Przed meczem mieliśmy plan na współpracę w ataku, ale nie funkcjonowało nam to tak, jak sobie zaplanowaliśmy. Być może działo się tak dlatego, że przeciwnik bardzo dobrze i aktywnie zakładał pressing, nie było łatwo przedrzeć się przez środek boiska, by budować ataki na połowie przeciwnika. Górnik był dobrze ustawiony pod nasze rozgrywanie piłki od tyłu. Dlatego by budować grę Erik schodził niżej, brał piłkę, miał dużo pojedynków. W poprzednich meczach funkcjonowało to inaczej, ale tym razem rywale nam na to nie pozwolili. Mimo tego sytuacje były. Myślę, że w pierwszej i w drugiej połowie byliśmy blisko zdobycia bramki. Nie udało się i tu szacunek dla piłkarzy Górnika, którzy cierpliwie czekali na swoje szanse. Z naszej strony dzisiaj było za mało jakości piłkarskiej w ataku, aby zdobyć trzy punkty.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]