12000 biletów na mecz z Wisłą ()

Poniżej prezentujemy ważną informację organizacyjną dotyczącą najbliższego meczu PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem a Wisłą.
W bieżącej sytuacji związanej z trwającą epidemią oraz ograniczeniami sanitarnymi, priorytetem dla Klubu jest zapewnienie jak największej liczby miejsc na stadionie dla kibiców Górnika. Nasz zespół rozpoczął sezon w wybornym stylu, zaliczając najlepszy start od dekad. Cieszy nas, że przekłada się to na zainteresowanie sympatyków oglądaniem podopiecznych Marcina Brosza z trybun stadionu. Mecz z Lechią Gdańsk zgromadził możliwy tego dnia komplet 10 270 kibiców i było to pierwsze spotkanie w ekstraklasie od wprowadzenia ograniczeń, na które jakikolwiek klub sprzedał wszystkie bilety!

Dlatego władze Klubu w porozumieniu z Ekstraklasą SA podjęły wszelkie możliwe działania, pozwalające na zwiększenie do maksimum liczby miejsc na obiekcie. Ich efektem jest otwarcie na najbliższy mecz wszystkich sektorów Areny im. Ernesta Pohla dla kibiców Górnika, oczywiście przy zachowaniu zasad reżimu i dystansu. To oznacza, że podczas piątkowego spotkania z Wisłą Kraków, naszych piłkarzy będzie mogło wspierać ponad 12.000 widzów.

Jednocześnie informujemy, że w dalszym ciągu jednym z warunków obowiązującego zezwolenia na organizacje imprez masowych przez Górnik Zabrze jest nieprzyjmowanie kibiców gości. Po decyzji PZPN sprzed kilkunastu dni, która po wielu miesiącach umożliwia rozpoczęcie działań zmierzających do przyjmowania zorganizowanych grup drużyn przyjezdnych, Klub rozpoczął niezbędną procedurę administracyjną, polegającą na otrzymaniu dodatkowych opinii Policji oraz Sanepidu. Procedury trwają, a Górnik Zabrze nie ma wpływu na ich przebieg. Do momentu zakończenia tego procesu Klub nie ma możliwości otrzymania formalnej zgody na przyjmowanie zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]