Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Bardzo się cieszymy, to jako pierwsze ciśnie się na usta. Długo czekaliśmy na to zwycięstwo. Przed meczem podkreślałem, że to ważny mecz, który pokaże w którym kierunku mamy się rozwijać. Na pewno uzyskaliśmy wiele odpowiedzi. Dziś było wiele pozytywnych rzeczy, wygrana, bramki, okazje. Jest jednak sporo sytuacji na boisku, które musimy inaczej rozwiązywać. Mamy swój pomysł, który staramy się realizować. Co mówiłem piłkarzom w przerwie? Staraliśmy się skorygować postawy zawodników, bo wiedzieliśmy, że druga połowa będzie wyglądała inaczej. Krótko mówiąc, robiliśmy swoje, a najważniejsze, że przyniosło to efekt.

Aleksandar Vuković (trener Legii): - Mecz jakiego dawno nie widziałem w naszym wykonaniu. Początek wyglądał bardzo słabo i niemrawo. Bardzo źle rozpoczęliśmy rywalizację. Zostaliśmy za to ukarani. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby coś zmienić. Za dużo błędów w naszej grze, żeby myśleć o lepszym rezultacie. Nie tak dawno cieszyliśmy się z mistrzostwa, ale teraz jest inna atmosfera i trzeba sobie z tym poradzić. Taka gra nie wystarczy na żadnego przeciwnika, niezależnie z kim się gra. Jeśli przeciwnik biegnie z piłką 50 metrów, jest nieatakowany, jeżeli rywale klepią na piątym metrze naszego pola bramkowego, to pokazuje, że jesteśmy absolutnie poniżej tego, aby grać o dobry wynik.

źródło: Górnik Zabrze SSA / sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]