Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Piotr Stokowiec (trener Lechii): - Była to zasłużona wygrana Górnika, który zagrał z większym zębem i determinacją. My pokazaliśmy 2-3 dobre sytuacje, a to było za mało. Czeka nas dużo pracy, bo nie poradziliśmy sobie z agresywnie grającym rywalem. Mieliśmy sposób, by wychodzić spod wysokiego pressingu. Próbowaliśmy, ale nie przynosiło to efektów. Gratuluję Górnikowi trzech punktów. Górnik nie zaskoczył Lechii, sami siebie zaskoczyliśmy, bo wiedzieliśmy jak grają zabrzanie. Nie poradziliśmy sobie z tym, bo było w naszych poczynaniach za dużo nerwowości. Nie potrafiliśmy uspokoić grania, wymienić kilku podań i za dużo było grania długą piłką.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Udało nam się wraz z kibicami stworzyć bardzo dobre widowisko. Brakowało nam ludzi na trybunach i wsparcia od pierwszych minut. To się zespoliło i jest warte podkreślenia. To ogromnie cieszy, że mogliśmy wraz z fanami stworzyć takie spotkanie.
W zabrzańskim zespole zadebiutował Giannis Masouras. - Za wcześnie na oceny, to jego pierwszy mecz ligowy. On ma duży potencjał i było to widać fragmentami. Cieszy, że zwiększa się rywalizacja na prawym skrzydle - zauważył trener Górnika.
Czy po odejściu z Górnika Pawła Bochniewicza trener Brosz rozważa powrót do gry na czterech obrońców? - Różne opcje i schematy gry bierzemy pod uwagę. Jesteśmy elastyczni, a przejścia na różne systemy powodują rozwój zawodników. Nie będziemy tego unikali, ale czym większy wachlarz możliwości tym większa korzyść dla klubu - podsumował sytuację Marcin Brosz.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]