Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika): - Chcę pogratulować Stali awansu do PKO Ekstraklasy po 24 latach. Rozmawiałem z naszymi starszymi piłkarzami, którym wróciły wspomnienia, bo mają te historie w głowie. Zespół z Mielca miał pomysł na mecz i pierwszych 15-20 minut pokazało, że mieliśmy problemy. Udało nam się zneutralizować plany trenera i końcówka była zdecydowanie dla nas. Cieszymy się, że z tak trudnego terenu wywozimy cenne dla nas punkty.
- Szkoda, że nie strzeliliśmy trzeciej bramki, bo mieliśmy ku temu okazję. Szczególnie miało to miejsce przy sytuacji Jimeneza, w której musiał interweniować VAR. Po to gramy, żeby były emocje, sytuacje i bramki, byśmy mogli żyć meczem przez kolejny tydzień.
- Zarówno Podbeskidzie, jak i Stal na duży plus. Wniosły one dużo powiewu, czego brakuje. Grają otwartą piłkę, szukają trzech punktów i mogę pogratulować obu drużynom awansu.

Dariusz Skrzypczak (trener Stali): - Niestety tego meczu nie rozstrzygnęliśmy na własną korzyść. Pierwszą połowę rozpoczęliśmy tak, jak sobie życzyliśmy. Mieliśmy dobre akcje do strzelenia bramki. Później straciliśmy werwę i przeciwnik doszedł do piłki. W konsekwencji straciliśmy pierwszą bramkę po rzucie rożnym.
- W drugiej połowie nie chcieliśmy stracić cierpliwości i chcieliśmy grać dalej swoją piłkę. Szybko straciliśmy bramkę na 0:2 i łapaliśmy przez 10-15 minut naszą równowagę. Chcieliśmy dać impulsy zmianami, które wniosły ożywienie. Przed końcem meczu mieliśmy dobrą sytuację do strzelenia bramki.

źródło: sport.wp.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online