Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Bogdan Zając (trener Jagiellonii): - Wygrał zespół lepszy. W pewnych fragmentach drugiej połowy Górnik nas zdominował, za szybko traciliśmy piłkę i tym nakręcaliśmy rywala. Z tego wynikały akcje ofensywne gospodarzy i sytuacje podbramkowe. Szczególnie przy rzutach rożnych zaznaczyli swoją przewagę, a my nie potrafiliśmy agresywnie na to odpowiedzieć.
- Mieliśmy swój cel, niestety te marzenia, które chcieliśmy zrealizować, czyli walka o kolejną rundę Pucharu Polski, skończyły się. To historia, do której nie chcemy wracać. Skupiamy się na przyszłości. Zdajemy sobie sprawę, że wiele dni pracy przed nami i musimy zwrócić uwagę na nasze mankamenty. Chcemy zakasać rękawy i zabrać się do roboty. Mniej słów i więcej czynów.

Marcin Brosz (trener Górnika): - Pracujemy cały czas, aby grać jak najlepiej. Cieszą nie tylko zdobyte bramki, ale też liczba strzałów i stworzonych sytuacji. Miejmy na uwadze to, że odszedł od nas zawodnik (Igor Angulo - red.), który w ostatnich latach decydował o ofensywnym obliczu zespołu. To był trudny mecz. W jego początkowej fazie zaskoczyliśmy Jagiellonię naszym ustawieniem, ale goście szybko zareagowali na gola. Zdecydowanie płynniej graliśmy w drugiej połowie.
- Chciałbym w tym momencie podziękować wszystkim medykom, bo dzięki ich poświęceniu mamy w ogóle możliwość trenowania, gry, robienia tego, co kochamy. Dzisiaj mogliśmy grać, dopingować i mówić o sporcie, a nie o innych rzeczach.Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]