Terminarz Ekstraklasy 2020/21 ()

Ekstraklasa SA ogłosiła terminarz rozgrywek PKO Ekstraklasy na sezon 2020/21. Sezon wystartuje w weekend 22-23 sierpnia, jesienią zostanie rozegranych 14 kolejek. Ostatnia kolejka w tym roku odbędzie się 19-20 grudnia. 
Ze względu na zmianę kalendarza FIFA po październikowych, listopadowych i marcowych terminach FIFA nie będzie meczów w piątki, co oznacza, iż w kolejkach 7. i 10. będą dwa mecze w poniedziałek, a w 22. kolejce cztery mecze w poniedziałek (Święta Wielkanocne). W 1. kolejce będzie tylko jeden mecz w piątek (bez meczu wieczornego ze względu na finał Ligi Europy, rozgrywany w tym samym dniu).

Terminarz sezonu 2020/21:

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

zwycięzca baraży - Lechia Gdańsk
Cracovia - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Wisła Płock - Stal Mielec
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Zagłębie Lubin - zwycięzca baraży
Lech Poznań - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Kolejka 3 - 12-13 września

zwycięzca baraży - Piast Gliwice
Cracovia - Stal Mielec
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań

Kolejka 4 - 19-20 września

Zagłębie Lubin - Cracovia
Lech Poznań - zwycięzca baraży
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Wisła Płock

Kolejka 5 - 26-27 września

Cracovia - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Stal Mielec - Piast Gliwice
Wisła Płock - zwycięzca baraży

Kolejka 6 - 3-4 października

zwycięzca baraży - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Cracovia

Kolejka 7 - 17-18 października

Cracovia - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - zwycięzca baraży
Stal Mielec - Wisła Kraków
Wisła Płock - Śląsk Wrocław

Kolejka 8 - 24-25 października

zwycięzca baraży - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Cracovia
Piast Gliwice - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok

Kolejka 9 - 7-8 listopada

Cracovia - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Wisła Kraków
Stal Mielec - zwycięzca baraży
Wisła Płock - Pogoń Szczecin

Kolejka 10 - 21-22 listopada

zwycięzca baraży - Wisła Kraków
Cracovia - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

Kolejka 11 - 28-29 listopada

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - zwycięzca baraży
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Cracovia

Kolejka 12 - 5-6 grudnia

Cracovia - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - zwycięzca baraży
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa

Kolejka 13 - 12-13 grudnia

zwycięzca baraży - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Cracovia
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Lech Poznań
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Kolejka 14 - 19-20 grudnia

Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Wisła Kraków
Legia Warszawa - Stal Mielec
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - zwycięzca baraży

Kolejka 15 - 6-7 lutego

zwycięzca baraży - Cracovia
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Piast Gliwice

Kolejka 16 - 13-14 lutego

Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - zwycięzca baraży
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Cracovia
Stal Mielec - Wisła Płock
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok

Kolejka 17 - 20-21 lutego

zwycięzca baraży - Zagłębie Lubin
Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Kolejka 18 - 27-28 lutego

Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Wisła Płock
Piast Gliwice - zwycięzca baraży
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Cracovia
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Kolejka 19 - 6-7 marca

zwycięzca baraży - Lech Poznań
Cracovia - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Kolejka 20 - 13-14 marca

zwycięzca baraży - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Stal Mielec
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Cracovia
Wisła Kraków - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Kolejka 21 - 20-21 marca

Cracovia - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Legia Warszawa - zwycięzca baraży
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wisła Płock - Raków Częstochowa

Kolejka 22 - 3 kwietnia

zwycięzca baraży - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Cracovia
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Stal Mielec
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Kolejka 23 - 10-11 kwietnia

Cracovia - Lech Poznań
Górnik Zabrze - zwycięzca baraży
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Piast Gliwice

Kolejka 24 - 17-18 kwietnia

zwycięzca baraży - Stal Mielec
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Wisła Kraków - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Kolejka 25 - 21 kwietnia

Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - zwycięzca baraży
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Kolejka 26 - 24-25 kwietnia

zwycięzca baraży - Raków Częstochowa
Cracovia - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 27 - 1-2 maja

zwycięzca baraży - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Wisła Kraków - Cracovia

Kolejka 28 - 8-9 maja

Cracovia - Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Lech Poznań - Stal Mielec
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin - zwycięzca baraży
Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 29 - 12 maja

zwycięzca baraży - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Lech Poznań

Kolejka 30 - 16 maja

Cracovia - zwycięzca baraży
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Stal Mielec

źródło: Ekstraklasa SA



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online