Pomeczowe wypowiedzi trenerów ()

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze): - Cieszy nas to, że mieliśmy sytuacje i je stwarzamy. Dla nas ważna była pierwsza bramka. Kluczowa wydaje się sytuacja z rzutem karnym. Mieliśmy pomysł, przyjechaliśmy tu z konkretnym planem i wracamy do Zabrza z punktami. 

Wojciech Stawowy (trener ŁKS Łódź): - Trudno po takim meczu cokolwiek sensownego powiedzieć dlatego, że w każdym z nas jest dużo emocji. Gramy u siebie, przychodzą po raz pierwszy kibice, jesteśmy w sytuacji trudnej i każdy ma tego świadomość, natomiast na boisku kompletnie tego nie widać. Sytuacja głównie w sferze mentalnej doprowadza do tego, że drużynie potrzebny jest konkretny impuls. W spotkaniu takim czymś jest na pewno zdobycie bramki. Kiedy pierwsi nie strzelamy gola, zaczyna się na murawie nerwowość, chaos, niepewność. To nie prowadzi do niczego dobrego. Zaczęliśmy rywalizację z Górnikiem, by w końcu się przełamać, by w końcu się zrehabilitować za dotychczasowe porażki, a finał finałów jest taki, że jeszcze bardziej się pogrążamy. Był to słaby występ w naszym wykonaniu. Nie było płynności, nie było sytuacji i to się zarysowało od pierwszej minuty.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online