Łukasz Wolsztyński zerwał więzadło krzyżowe ()

Pomocnik Górnika Łukasz Wolsztyński zerwał więzadło krzyżowe w kolanie i czeka go około półroczna przerwa w treningach. - Poprzednio Łukasz Wolsztyński przeszedł operację we Włoszech. - Wiadomo, że teraz cały proces leczenia odbędzie się w Polsce – przyznaje prezes Górnika, Dariusz Czernik.
Dziesięć dni temu w meczu z Cracovią (3:2) zawodnik zabrzańskiej drużyny doznał kontuzji. Nie był przez nikogo atakowany, ale poczuł ból w nodze, usiadł na murawie, a po zaledwie trzydziestu minutach gry musiał opuścić boisko. Od tamtej pory nie trenował, tylko przechodził kolejne badania. - Łukasz ma zerwane więzadła krzyżowe i czeka go długa przerwa w grze – zdradza prezes Górnika Dariusz Czernik.
wa lata temu pomocnik doznał takiej samej kontuzji, operację przeszedł w Rzymie pod kierownictwem specjalisty profesora Piera Paolo Marianiego. - Wiadomo, że teraz cały proces leczenia odbędzie się w Polsce. Łukasza czeka około półroczna przerwa w grze – dodaje szef zabrzańskiego klubu.
W tym sezonie ligowym ofensywny pomocnik strzelił dwa gole i zaliczył pięć asyst – najwięcej w drużynie.

źródło: Przegląd Sportowy