Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Pogonią ()

W 24. kolejce PKO Ekstraklasy Górnik zmierzy się na stadionie im. Ernesta Pohla z Pogonią Szczecin. Spotkanie zostanie rozegrane 29 lutego o godzinie 17:30. Ruszyła sprzedaż biletów na ten mecz.
Uwaga! W związku z faktem, iż Partnerem Społecznym meczu z Pogonią są Piekary Śląskie, Klub przygotował specjalną ofertę dla kibiców z tego miasta: rabat 20% na bilet na każdy sektor. 

Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie w punktach stacjonarnych za okazaniem dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania.

W pierwszym etapie sprzedaży bilety można nabywać wg. następującego harmonogramu:

SKLEP KIBICA - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00;

CENTRUM HANDLOWE M1 (wyspa Górnika Zabrze) - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 - 20:00;

GALERIA ZABRZE - czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 20:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 - 19:00;

ON-LINE - za pośrednictwem portalu www.bilety.arenazabrze.pl.

Mecz z Pogonią Szczecin jest meczem kategorii STANDARD.

źródło: Górnik Zabrze SSARedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]