Ukrainiec zastąpi Borisa Sekulicia? ()

Walczący o utrzymanie się w ekstraklasie zabrzanie tracą ważnego piłkarza. Boris Sekulić podpisał 3-letni kontrakt z Chicago Fire. Czym Chicago Fire skusiło działaczy Górnika? Pieniędzmi. Portal transfermarkt wycenia doświadczonego 28-letniego obrońcę na 600 tys. euro. Można domniemywać, że nie jest to kwota dużo mniejsza, oscylująca pewnie w granicach 1,5 mln złotych. 
Kto w takim razie zastąpi pochodzącego z Belgradu piłkarza, fana Crvenej Zvezdy od dziecka, na prawej stronie defensywy? – Na razie trudno powiedzieć. Jest młody Darek Pawłowski, jest Islandczyk Arnarson. Może jeszcze trener zdecyduje się na jakieś inne zmiany w formacji. Zobaczymy, jak będzie. Na razie nie mam informacji, że ktoś miałby do nas przyjść – mówił po zwycięskim meczu z gdynianami Martin Chudy, bramkarz Górnika.
W Internecie pojawiła się informacja, że tym który miałby zastąpić Sekulicia jest 29-letni Bohdan Butko, prawy obrońca Szachtara Donieck, który zimą łączony był z Lechem.
Co do Sekulicia, to już jest w drodze za Ocean. W Chicago Fire, gdzie gra teraz reprezentant Przemysław Frankowski, czekają na niego z dużymi oczekiwaniami.
– Boris to utalentowany i inteligentny obrońca, który z miejsca sprawi, że nasza defensywa będzie mocniejsza. Czekamy na niego z niecierpliwością przed startem sezonu – podkreśla szwajcarski szkoleniowiec „Strażaków” z Chicago Raphael Wicky. MLS startuje już za kilkanaście dni. Pierwszym rywalem jedenastki z „Wietrznego miasta” będzie 1 marca na wyjeździe Seattle Sounders.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]