Boris Sekulić odchodzi z Górnika ()

Mecz z Arką był pożegnalnym występem z Górnikiem Borisa Sekulica. Serb ze słowackim paszportem przechodzi do Chicago Fire.
Temat gry doświadczonego prawego obrońcy w amerykańskim klubie pojawił się pod koniec stycznia. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej działacze Górnika zaznaczali, że o odejściu kogokolwiek raczej nie będzie mowy. 
Teraz jednak wszystko się zmieniło. Oferta klubu z MLS okazała się na tyle atrakcyjna, że urodziny w Belgradzie zawodnik zmienia klub.
Wczoraj oficjele klubu nie zgodzili się na to, żeby po wygranym meczu z gdynianami piłkarz mógł porozmawiać z dziennikarzami. Na konferencji prasowej też nie chcieli komentować całej sprawy.
Wiadomo jednak, że 28-letni defensor, który na swoim koncie ma występy w reprezentacji Słowacji, żegna się z Górnikiem. Mówi o tym bramkarz Górnika Martin Chudy.
– Tak, Boris odchodzi. Z tego co się orientuję, to mecz z Arką był dla niego ostatnim spotkaniem. Żegna się z nami i odchodzi do Chicago. Ja mogę powiedzieć tyle, cieszę się, że mogłem z nim grać, że spotkałem się z nim w Zabrzu. Wierzę, że za Oceanem będzie grał wszystkie mecz i pokaże się z tak dobrej strony, że ponownie dostanie szansę występów w słowackiej reprezentacji – podkreśla bramkarz górniczej jedenastki.

źródło: Sport



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]